ORKIDEMCE,SESLI SOHPET,SESLI MUHABBET,SESLI SOHBET,SESLI CHAT
• Mal kaybeden, bir şey kaybetmistir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmistir.

Join the forum, it's quick and easy

• Mal kaybeden, bir şey kaybetmistir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmistir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kadınları anlamıyorum diyen kadın

kadınları anlamıyorum diyen kadın Empty kadınları anlamıyorum diyen kadın

Mesaj tarafından Admin C.tesi Mayıs 23, 2009 3:15 am

kadınları anlamıyorum diyen kadın
kadınları anlamayan erkeklerin kafasını daha da karıştırmaya çalışan kadındır. bununla birlikte kendini çözememiş olma ihtimali de yüksek kişidir. zaten çözen kadın kendi şifrelerini elevereceği için konuşmazken, anlamayanın da anlamadım demesi anlaşılmazlığın kadınlar tarafından korunan, istenen bir şey olduğunu açıkça göstermekte.

büyük ihtimalle karşısındaki erkeği tavlamaya çalışan kadın modelidir. ay hasancım vallahi haklısın ben de hiç anlamıyorum şu kadınları oysa bak bana ne kadar sığ ne kadar çözülebilir bi salağım ben,beni anlarsın sen hiç sorun olmaz,her dediğini yaparım hadi size gidelm

abaza hatun modelidir aynı zamanda.arkasından şu cümleyi bekleyin " benim en iyi arkadaşlarım erkeklerdir,kadınlarla anlaşamıyorum".yersen

belki de sırf kadınları anlayabilmek için sonradan kadın olmuş ancak anlamamaya devam etmiş kimsedir...

abazanlığından ya da erkek tavlama sanatının ince işleriyle meşguliyetinden değil sadece gerçekten anlamadığını dile getiren olabilir.evet kendiyle birlikte tüm kadınları çözememiş,karşısındaki adama da ben bile hemcinsimi çözmüş değilim boşuna anlamaya çalışma diyerekten kısa yoldan yardımcı olduğu için övüleceğine yerilen yine kadındır!kadınlarımız...anadolu da işçi,metropolde insan kaynakları müdürü...
ne yapsa yaranamıyor anasını satiyim!
sıradan olmayan kadın modelidir.

topuklu ayakkabı giymiyor olabilir ve acaba nasıl giyiyorlar o kadar topuğu diye düşünür. işte bu konuda kadınları anlayamaz.

yüzüne 1 ton makyaj yapıp gün boyu öyle dolaşan kadınları garip bulur ve anlayamaz onları. bu kadınlığı ile ilgili bir problem teşkil etmez. sadece aşırı derecede makyaj yapan kadınları anlayamaz. bu kadar.

fiziği bozulur diye anne olmak istemeyen kadınları düşünür hayır ben kesinlikle kadınları anlamıyorum der.

işte böyle. mesele bu kadar basit. kadınları bazen kadınlar da anlamayabilir.

insanda bulunan "güçlü olana çekilme" güdüsüne kapılmış kadındır. kadın-erkek farketmez, içgüdüsel olarak bizden daha güçlü olana çekiliriz, ona yaranmaya çalışırız. bebekliğimizden itibaren bu böyledir. "bir kadın olarak" gücünün farkında olmayan dişi insan, kendisinden güçlü olduğunu düşündüğü erkek cinsine yaranmaya çalışır. onun gibi olmaya çalışır, erkek gibi giyinmeye çalışır, "abi, hacı, aga" demeye başlar, güçlü görünmeye çalışır, sert görünmeye çalışır. son olarak da "kadınları anlayamaz". aslında öyle de bir anlıyordur ki -istisnaları tenzih ederim- ama orda söz konusu olan erkeğe "ben de sendenim" mesajı vermektir.

bir kadın olarak gücünün farkında olan dişi insan sayısı çok az. bunlara örnek olarak marilyn monroe ve rita hayworth ü örnek gösterebiliriz belki.

ek olarak, kadın gerçekten karmaşık beyinli bir valıktır. onları anlamaya bazen kadın olmak yetmeyebilir. bazen.

bunu boşuna söylemeyen, büyük ihtimalle haklı kadındır... kadın olmak kadınları anlamaya yetmeyebilir. ot filan olmak lazım kadınları anlamak için.

çok güzel, çok çekici, çok başarılı, kariyerinin zirvesinde, hatırı sayılır servet sahibi bir kadındır.

kadın olmanın bilincinde olmayandır.
hayatının amacının erkeğe hizmet etmek olduğunu düşünen bir kadın düşünün. bu davranışın nedenlerini, hangi toplumsal baskılardan vs ileri geldiğini anlamak güç değildir. bunu anladığımız halde bu düşünceye prim vermeyiz. dolayısıyla anlamak, kabullenmek anlamına gelmemektedir. bu yüzden "haşmet hayatını erkeğe hizmet etmek olarak algılayan kadınları anlamıyorooooooom"culuk oynayıp özgür kadın ayaklarıyla sahtekarlık yapmaktansa, anlamak, karşı duruşunu anlayarak göstermek gerekir. o zaman ayşe arman'dan farkımız olacaktır.

Admin
Admin
Admin

http://orkidemce.forumdizini.com

- Similar topics